Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van itt az oldalon valaki aki...

Van itt az oldalon valaki aki nem szeretni kijutni az Űrbe?

Figyelt kérdés

léci ne "Van" meg "nincs" válaszok érkezzenek....

egyébként nekem a legfőbb vágyam!


2009. nov. 10. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos olyan tériszonyom van, hogy egy sámlira nem merek felállni, nekem mered a távcső.
2009. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
(marad)
2009. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az mindegy lenne hogy űrben, vagy földön(sőt biztonságosabbnak érezném földön), de jó lenne kipróbálni a súlytalanságot.
2009. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem mennék oda, ahol nem nől a fű se. arról nem is beszélve, hogy oxigén sincs. nem az én műfajom az a korlátozottság, ami ott megy. :)
2009. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Én sem mennék, olyan hideg van ott, azt mondják.

Ha meg süt a Nap, akkor az a baj.

A pelenkát sem szeretem már egy ideje...


Viccen kívül, azt hiszem halálunk után lesz még rá alkalmunk, hogy csak úgy röpködjünk kedvünkre, szerintem innen van ilyen emlékünk, vágyunk is. Én megvárom illetve kibírom addig.

2009. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ToXeN ***** válasza:
73%
Ha azt mondanák hogy többet nem jöhetnék vissza akkor is kimennék... bármikor gondolkodás nélkül.
2009. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sz1u ***** válasza:
73%
Ezerszer nagyobb a kíváncsiságom, mint a félelmem. Tehát simán kipróbálnám az űrutazást. El is kezdtem gyűjteni a 3 milla dolcsit (asszem, ennyi az ára) a leendő űrszállodában eltöltendő 3 napra. Már csak azért is, hogy hadd irígykedjen Anettka! - ő csak űrugrott... :)
2009. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mennék ha van sör meg foci:D
2009. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mennék csak nem most. Nem akarom kiprólni a súlytalanságot, mert még annak a gondolatától is rosszul vagyok, hogy a érem nem kering rendesen. Szóval, ha majd lesz gravitáció, meg több élettér a hajón akkor felmennék.
2009. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretnék kimenni az űrbe mert még semmi értelme nincs a mai technikai felszereltségnek köszönhetően.Minek mennék ki ha nem nézhetem mag a papot közelről vagy egy feketelyuknak a gravitácios terét testközelből érzékelni vagy a galaktika magjába utazni.

Na tehát a mai felszereltség nem lenne elegendő ahhoz hogy kibírjon 6000 kelvin fokot vagy egy akár 15 naptömegő feketelyuk horizontális eseménypontja melletti elképzelhetetlenül nagy gravítációs vonzásátől megvédő szerkezet.

De mit is akar az ember...kijutni,megismerni az univerzum titkait,amikor nemrég tisztázták csak az emberi agy bonyolultságának összefüggéseit,és aszt se teljesen.Az ember egy hülye barom és mindig csak többet akar.Ez van TISZTELET a kivételnek ami nagyon ritka.

2009. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!