Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Csillagászat. Milyen oldalon,...

Csillagászat. Milyen oldalon, és hogyan tudnék egyszerűen lekérdezni hipparcos szám alapján csillagokat?

Figyelt kérdés
Az lenne jó, ha táblázatban adná vissza a lekérdezés eredményét. Olyan adatokra gondolok mint pl.: ra, dec, vmag, spektrál típ., var y/n, period., parallax. Találtam egy oldalt [link] csak itt egyszerre nem tudok több konkrét HIP számra rákeresni egy lépésben. Az esetemben meg nem lenne túl egyszerű, ha néhány tíz, száz lekérdezést egyenként kérnék le, és nem egy lépésben, és a végeredmény is egy táblázatban kéne.
2011. márc. 17. 21:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy találtam megoldást [link] csak nem tudom hogyan működik. Ha egyáltalán ez a megoldás a problémámra.
2011. márc. 17. 21:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy találtál megoldást! Soha ne add fel!
2021. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!