Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményetek az időviharr...

Mi a véleményetek az időviharról? Átélt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Csak néztem a köpönyeg.hu-t, és ezt találtam: [link]

2013. okt. 17. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt tedd át a humor kategóriába.

Ők is annak szánták.

2013. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

"Azonban a békák, különösen a hétéves békák már nem ilyen szerencsések! A legtöbb hétéves békát ilyenkor mind mind felkapja a közelgő idővihar, és különböző korokba repíti őket."


Ahha...

2013. okt. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
72%

Ohh, persze. Van hardveres meg szoftveres idővihar is. A szoftveres "lájtosabb". Amikor este leteszed a fejed a kispárnára, behunyod a szemed és máris megszólal a reggeli ébresztő.

A hardveresnek vannak kellemetlenebb mellékhatásai. Izmos péntek esti jégerezéssel meg fejjel falnak futással is ki lehet váltani.

Érdekes, hogy gépekkel is előfordulhat. A pc-m egy ideig naponta megélte. Aztán kicseréltem az alaplapon az elemet és most tünetmentes.

2013. okt. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Eltűnt az emberekből a humorérzék. Ha nem írják ki egy cikkről, hogy vicc, azt az olvasók fele akkor is komolyan veszi, ha messze lerí róla, hogy h*lyeség.
2013. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
71%

Ugyanmár, ne várjunk csodát. Tutira lesz, aki bezárkózik a padlásra, nehogy elvigye az idővihar. :)

Egyébként érdekes, nekem úgy tűnt, október vége felé tényleg feltűnően eltünedeznek a békák. Meg a szúnyogok, meg a többi ilyen fázósabb bigyó. :)

2013. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!