Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Gyógytornász szeretnék lenni,...

Gyógytornász szeretnék lenni, miből érettségizzek?

Figyelt kérdés
Főként olyanok segítségét várom, akik gyógytornász szakra járnak valamelyik egyetemet. Megnéztem a felvételi honlapot, tanácsokat szeretnék kérni. Ti milyen tantárgyakból, milyen szintű érettségit tettetek le? Ez elég volt-e a bejutáshoz. Olyan is írhat,akit nem vettek fel. A biosz az megy, és szeretem is. A kémia már kicsit kevésbé, de az sem rossz. Mit tanácsoltok? Egyenlőre faktválasztás előtt állok, szóval még van időm.
2013. márc. 23. 19:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Akkor a biosz adott, én még a tesit javaslom.
2013. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én annak idején egészségügyi alapismeretekből érettségiztem. Mondjuk ez összetett, több tantárgy van benne, de ha elfogadsz egy tanácsot, nagyon meg fogja könnyíteni egyes tantárgyak elsajátítását, pl. anat, élettan, stb.

Elég volt, mindenhova felvettek.

De ha jót akarsz magadnak ne válaszd ezt hacsak nem külföldre akarsz menni, túltelített, kevés fizetés, pontgyűjtés. Kihalásos alapon megy.

Gyönyörű szakma amúgy.

2013. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A magyar kötelező és mellé még a biosz. Amúgy hova akarsz jelentkezni?
2013. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen láttam, én is magyar-bioszra gondoltam. És bioszból közép, vagy emelt szintűt ajánlatok? A fő célom Pest-Semmelweis lenne, de ha az nem jön össze, vannak pót-tervek is.
2013. márc. 26. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha menne az emelt, akkor inkább azt. (szerintem)
2013. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi. És nyelvvizsga kell ahhoz, hogy felvegyenek? Azt tudom, h a diplomához majd kell. És csak angol, vagy német is?
2013. ápr. 2. 15:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Most még azt nem találták ki, hogy kell. Aztán kitudja mi lessz még addig?! Plusz pontként mindenképp jól jön (28 pont a középfokú). Egy nyelvből kell és szerintem mindegy, hogy német vagy angol.
2013. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Magyarbol mindenkeppen emelt erettsegi kell? Nem eleg a kozepfoku, ha van melle egy emelt angolom, meg egy kozepfoku nyelvvizsgam, meg egy kozep bioszom?
2013. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég a közép magyar. Sőt oda még emelt sem kell. Ha a közép megy jobban, akkor az legyen.:-)
2013. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Koszonom! :) Esetleg valaki nem tud valamit a konduktor kepzesrol? Ott is ez a helyzet, vagy ott mar kemenyebb a felveteli, es nehezebb a bejutas?
2013. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!