Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az a 42 rénszarvas, amely...

Az a 42 rénszarvas, amely túlélte a nagy összeomlást a Szent Márk szigeten, még mennyi ideig tengődött, mire elpusztult?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 19. 00:23
 1/3 anonim válasza:
Amíg éhen halt.
2013. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azoknak már egyáltalán nem jutott semmi zuzmó, vagy még a kis maradékon eltengődtek pár évig?
2013. nov. 19. 22:45
 3/3 anonim válasza:

Visszavonom, az állításomat. Bárhol kerestem nem találtam róla semmit. Tehát azt írta, hogy a hó alatt volt táplálék, csak nem tudták felvenni. Ezért, gondolom, hogy az a 42 már eltudott éldegélni a hó eltünése után. A pusztulást inkább a hímivarú hiánya jelentette. 1 öreg és gyenge bika 41 gyenge kondíciójú tehénnel. Úgyhogy szerintem innentől kezdve folyamatosan csökkent a számuk tovább, szép sorjában. :) (Szaporulat szerintem azért nem volt, mert a gyenge kondíció miatt nem vemhesültek a tehenek, mire meg jó lett volna ha egyáltalán alkalmas volt rá a bika addigra meg már ő esett ki a "ritmusból")

Ez persze személyes vélemény, mivel nem találtam semmit ezzel kapcsolatban.

2013. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!