Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hidrogén szulfidot 'H2S'...

Hidrogén szulfidot 'H2S' szeretnék előállítani. Sósav és magas kéntartalmú gombaölőszerrel lehetséges?

Figyelt kérdés
Ezt néztem ki : Cosavet DF. A linkjét valamiért nem tudom berakni. Vas szulfidot nem tudok beszerezni.

2013. dec. 20. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Van kapcsolat aközött, hogy depresszióval való kérdések után olyan anyagot akarsz előállítani amivel öngyilkosságot lehet elkövetni?


Költői kérdés persze, de jó ha tudod hogy a segítségnyújtás is bűncselekmény amit az itt lévő felhasználók adnának.

2013. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kérdésnek semmi köze nincs az öngyilkossághoz.

Várom a kérdésemre a választ.

2013. dec. 20. 16:24
 3/7 sesshi válasza:
engem is érdekelne a dolog
2013. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a francnak kell neked hidrogén szulfid?:D

Azt még megértem amikor azt kérdezgetik hogyan lehet hidrogént készíteni,mert "tök jó buli vele a lufit felfújni",de mit akarsz kezdeni egy olyan gázzal ami pár lélegzetvétel után kinyír?

2013. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sósavba belerakod a ként még nem lesz hidrogén szulfidod... Én tudok csinálni, de nyilván nem írom le hogyan kell... akinek nincs ennyi kémiai ismerete és vegyészetben tapasztalata, ne csináljon ilyeneket. Megkérdezhetem egyébként, hogy mihez szeretnél használni ilyen borzasztóan büdös, gyúlékony és hihetetlenül mérgező gázt??
2013. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
FeS+H2SO4=FeSO4+H2S
2014. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: írta hogy nm tud vasszulfidot szerezni :D (mondjuk nagyon egyszerű előállítani) illetve kénsav helyett a sósav is megteszi :)
2014. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!