Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyi vizet veszít az egészsé...

Mennyi vizet veszít az egészséges emberi test (nem vizelés és székelés által) 10,20,30 illetve 40 Celsius fokos hőmérsékletű környezetben 1 nap alatt nem megerőltető fizikai tevékenység végrehajtása esetén?

Figyelt kérdés
Férfi és női testre vonatkozóan is érdekel a válasz.

2013. dec. 24. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a tudományos magyarázatot, de azt tudom, hogy 38°napon a tetőt betonoztuk 18 évesen, akkor munka közben a 8liter víz bevitele mellett este meg bírtam enni 2kg dinnyét, akkor 120 kg voltam és 200cm.
2013. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy pékségben érdeklődj, tőlük talán pontosabb infót is kaphatsz, ott van női dolgozó is.

Esetleg gyúrós témában tudnak még okosakat a testépítők.

2013. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. 1,5 ; 2 ; 4 ; 7-8 l lehet átlagosan, de sok tényezőtől is erősen függ:

testalkat, klíma/páratartalom/szél, alkalmazkodás/megszokás a munkához/klímához, rassz, nem

2013. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!