Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek naponta hány KM...

Szerintetek naponta hány KM futás kell az egészséges életmódhoz?

Figyelt kérdés
Naponta 2 km-t futok lehetőség szerint, kiváncsi lennék, hogy véleményetek szerint elég-e ennyi, vagy emeljem-e a mércét? Lehetőleg a trollok kíméljenek :-)

#futás #sport #sportolás #kocogás #unaloműzés #egészséges futás #mozgási tevékenység
2012. jún. 12. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az egézséges életmód nem a megtett km-ek számán múlik. nopia nocigi, rendes étkezés és sport. ez az egézséghes életmód, nem a 2.5-ödik kilóméter :)
2012. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heti háromszor fél óra mozgás. Ez kellene, hogy legyen a minimum.
2012. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem cigizek, nem piázok, mindössze szabadidőmben szeretek futni és kiváncsi voltam, hogy naponta mennyi amit minimum lekéne futni hogy azért esetleg fogyjak is hosszú távon picit :D
2012. jún. 12. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki nem találtuk volna, mit akarsz. De még mindig nem kilométerfüggő. Hanem idő.
2012. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 20YearsSport válasza:
egészségesnek lenni es fogyni ket kulon dolog. es mivel semmit sem tudunk rolad, még annyira sem lehet felelossegteljes tanacsot adni
2012. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hogyha egeszsegesen elsz es futsz mondjuk napi 3 km-t,szerintem az boven eleg. Mi edzesen atlagosan 5km-t futunk, van amikor akar nyolcat is. Heti haromszor van edzes. De mondom,ha napi szinten csinalod,3km boven eleg,ha birod,akkor meg 4-5.
2012. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hanna80 válasza:
én heti 3x futok kb 30 perc alatt 5 km-eket, és ez segít a zsírégetésben - a fogyás ugye az étrendeden múlik igazán
2012. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha futsz heti 3*2 órát az elég ahhoz hogy egészséges élj és fitt maradj! :)
2013. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

előző válaszoló vagyok:

km meg nem fontos csak az egyenletes tempó a lényeg

2013. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!