Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Planetárium? (rövid a kérdésed)

Planetárium? (rövid a kérdésed)

Figyelt kérdés
Elnézést ha rossz kategóriába írtam... Debrecenben hol lehet planetáriumba menni, és mennyibe kerülne? Vagy a közelben merre van? Köszönöm a segítséget.
2013. dec. 25. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerek Debrecenben vagy közelében planetáriumot (feltéve, hogy BP nem Debrecen közelében van), de ez nem jelenti azt, hogy nincs is. Nem tudom.


Annyit szerettem volna jelezni, hogy ha legközelebb qa fő kérdésbe írod ki a tényleges kérdésedet ("Debrecenben hol lehet planetáriumba menni, és mennyibe kerülne? Vagy a közelben merre van?"), akkor egyrészt nem fog magyarázni az oldal, hogy rövid a kérdésed, másrészt valószínűleg csak azok a válaszadók fognak a kérdésedre kattintani, akik tudják a kérdésedre a választ. Az eredeti kérdésedből ("Planetárium? (rövid a kérdésed)") ugyanis egyáltalán nem derül ki, hogy mit szeretnél tudni. Ezzel egy csomó felesleges kattintgatástól kímélnéd meg a válaszírókat, valamint kisebb eséllyel születnének off, troll és egyéb hozzászólások is.


Így szerintem mindenki jobban járna, Te is és a válaszírók is.

2013. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!