Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy termeszettudományi szakért...

Egy termeszettudományi szakértő (Natural Sciences Manager) mit csinál?

Figyelt kérdés

Főleg a biológiával foglalkozó érdekel.

Mit dolgozik? Hol dolgozik? Milyen egyetem kell hozzá? Stb


2014. jan. 2. 19:48
 1/2 anonim válasza:

Én most találtam ezt a "szakmát" vagy nem tudom micsodát. Magyarul egy linket találtam csak amiben szó van róla:


"A gazdaságban, kutatásban, fejlesztésben vagy akár a kormányhivatalokban dolgoznak az Amerikában natural science managerként emlegetett természettudományi szakértők."


ami nem túl sok infó, de angolul is rákerestem és kb nekem ez jött le:

valami olyan szakemberek, akik értenek a biológiához, a kémiához és a fizikához is (ezt konkrétan nem írja, de gondolom a biosz és a növények miatt a föcihez is). Ahhoz, hogy valaki természettudományi szakértő legyen kell MINIMUM egy diploma valamely természettudományból. A link amit ezt olvastam azt írja, hogy általában volt kutatók lesznek ilyenek.

Olyan szervező, irányítónak tűnik, aki valójában semmit nem csinál.


[link]

2014. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem gyenge az a 120.000$-os évi income :D
2014. jan. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!