Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Gimnázium után ha elmegyek...

Gimnázium után ha elmegyek OKJ Villanyszerelőre az mennyit jelent később a villamosmérnökin egyetemen?

Figyelt kérdés
Ha elvégzem az OKJ-t nagy előnyben leszek, illetve mennyivel lesz könnyebb a villamosmérnök szak az egyetemen?

2014. jan. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem adna abszolút nagy előnyt szerintem, inkább akkor valami informatikát csinálj, ezzel már előnyben részesülhetnél.

Persze ha a munkaügyi központ állja akkor közben kapsz pénzt, amiből bármit csinálhatsz, és ezzel már kerülhetsz előnybe (szakkönyvek megvásárlása, olvasgatása, nyelvek tanulása, műszerek tanulmányozása stb stb)

2014. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Én informatika OKJ-t sem ajánlanék, még nem láttam olyan OKJ-s képzést, ami egyetemen használható ismereteket nyújtana. Inkább azokra a tárgyakra gyúrj rá, amik miatt nem sikerült a felvételi.
2014. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Még nem végeztem gimnáziumban, 10-es vagyok. :) Csak érdekelt hogy mennyi segítséget nyújtana egy ilyen képzés az egyetemre.
2014. jan. 8. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én több OKJ-s képzést végeztem egyetem előtt/közben. Egyet tudok mondani: Sz@art se érnek. Nem csak egyetemi szinten, hanem úgy általában sem. Említésre sem méltó az a dolog, amit ott oktatásnak hívnak. Szóval azt ajánlom neked, hogy a fontos tárgyakat csináld meg jóra, utána egyből egyetem és ne fecséreld el az idődet ilyen ostobaságra, mint az OKJ.
2014. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszaitokat!
2014. jan. 9. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

OKJ: Hétvégente munka mellett megtanulható anyag.


Műegyetem: öt évig napi 10 óra alatt talán...

2014. jan. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!