Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Csak én vagyok kiakadva ettől...

Csak én vagyok kiakadva ettől a folyamatos beborultságtól, ködtől? Mióta is tart már ez? Egyáltalán: mi okozza?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy mikor kezdődött. Bp.-n lakom, szerintem már bőven van egy hónapja, hogy kisebb-nagyobb megszakításokkal folyamatosan borús az ég. Amikor jött az a ciklon, akkor oké volt, de miért ilyen tartós?


(miközben írtam, szerencsére kisütött a Nap :D)


2014. jan. 10. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem, nem tudom, tél van.


>„Amikor jött az a ciklon, akkor oké volt, de miért ilyen tartós?”

Mert tél van.

2014. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar.

Örülök, hogy nincs őrülten hideg, meg jég.

2014. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Skóciában ez az idő valamikor október elején elkezdődik, és nagyjából áprilisban ér véget. Addig nem is látni Napot, Holdat, eget, csillagokat, semmit, csak folyamatos szürkeséget 6-7 hónapon keresztül. Oké, hogy mi nem vagyunk ehhez hozzászokva, de ők is kibírják valahogy 6-7 hónapon át, akkor mi miért ne bírnánk ki egy-két hónapig? :)

Csak nyugi, hamarosan vége lesz.

2014. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: tudom, fél évet éltem Londonban, ott is kb. ez van. Igaz, nem folyamatos, de számomra így is borzasztó volt. Hülye Golf-áramlat... (inkább elviselném a hideget, mint ezt) :)
2014. jan. 10. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!