Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért segítünk a házi feladato...

Miért segítünk a házi feladatok megoldásában?

Figyelt kérdés

Sutyerák középiskolások helyett mi a franc értelme van megoldani a házi feladatokat???? Ez nem segítség! Tanuljanak meg számolni, tanuljanak meg szöveget érteni, tanulják meg rendesen használni az internetet!

Feljönni ide, és kopi-pésztelni a házit, vagy a szorgalmi feladatot nem kell nagy ész.


2009. dec. 2. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ne segíts nekik. :)
2009. dec. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
83%
Nem kell segiteni,végül is te vagy a butus :D mert ők csak kihasználnak. soha nem csináltam házit...ugyhogy tapasztalat XD
2009. dec. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én általában fossá oltom a vérprimitív házikat feltevőket, amiben meg van egy kis trükk, azt elmagyarázom. Hátha megérti.
2009. dec. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy nem lusta, hanem hülye! Annak is élni kell! :-)
2009. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem halat kell adni hanem hálót"


Azaz nem a végeredményt kell odaírni a házijához, hanem leírni hogy hogyan csinálja meg. Szerintem aki ide ír az legalább próbálkozik a házi megcsinálásával, uh miért ne segítenék neki.

2009. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem aki ide ír az legalább próbálkozik a házi megcsinálásával"


Némelyik. Más meg megkapja, bemásolja, odaírja, hogy SÜRGŐS!!!!!!!!!!!!!!!, és megy játszani. Sokan semmit nem tesznek, még egy rohadt google keresést sem. Az ilyneket én is oltom.

2009. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

hát igen, nem tudhatod, hogy valóban nem ér rá, vagy lusta és mást csinál. én szülő vagyok, és pl. a mondatelemzéssel kapcsolatban magam írtam ide segítségért, mert a többit megcsinálta egyedül, de volt kettő, amit én sem tudtam. közben meg elvittem gyógyúszásra, mert ferde a gerince, mire visszajöttünk még ott volt másnapra a matek, amiből dogára készültünk. ez egy példa.

biztos vannak más esetek.

nekem ott a lehetőség az alsó sarokban, leheet privát e-mailt is írni, már kaptam levelet, hoyg miért nem csinálom egyedül, oda is megírtam miért, és kaptam segítséget mégis. köszöntem is.

Szóval ez az anonimitás átka, hoyg nme tudud érdemes e- az illető arra . hogy úgymond pocsékold rá az idődet.

2009. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem értenek valamit, vannak a hiányzók, és vannak a nehéz feladatok. Leírom a megoldás menetét, de csak vázlatosan, hogy nekik is legyen min gondolkodniuk.
2009. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kérdést egyszer rég én is feltettem


azért a kérdés kiírásából már lehet következtetni, melyik csoportba tartozik a kérdező


Mi volt Dózsa keresztneve? Sürgős!!!!!!!!!!

2009. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, igen... Azt hiszem jogsak sz észrevételek. Én nem nagyon szoktam ilyen jellegű kérdeésekre válaszolni, kivéve, ha

a) szórakosztató számomra a válaszadás valami miatt (pl. kihívást érzek egy többismeretlenes egyneletrendszer megoldásában, ami lassan évtizedes távlatból igencsak nem lebecsülendő :-)

b) valami speciális témában kér segítséget, ami tényleg szaktudást igényel, és pont értek hozzá

c) nem segítek, csak leoltom. :-D


De ezek szerint mások is így vannak vele! :-D Köszi a válaszokat! jó válaszolgatást! :-)

2009. dec. 7. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!