Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha valaki megkérdezi hogy mi...

Ha valaki megkérdezi hogy mi a vágyam, akkor nem válaszolok őszintén mer' ez egy olyan dolog amire egy átlag ember kiröhög vagy hülyének néz. Folytatom lent?

Figyelt kérdés
igazából a vágyam hogy kijussak a földön kívül, legfőképp egy olyan bolygón lenni ahol van élet ,áhh persze persze ,ekkor mindenki nevet aki olvassa ,áhhh kár hogy ilyen nem jó ez a világ ... jártatok már így hogy őszinte voltál és a többiek röhögtek?
2009. dec. 19. 18:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát én a mai napig nem merem felvállalni magam. Fiú vagyok, senki nem tudja hogy fuvoláztam 6 évig, hogy az az álmom hogy divattervező legyek, és legyen egy saját cipőboltom. Vagy melegnek vagy hülyének néznének:D tehát ezeket megtartom magamnak:)
2009. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

kérdező ez nem vágy, hanem álom. egyenlőre.


utolsó: lehet, hogy kiröhögnek, de a te vágyad megvalósítható, van aki értékelné is sztem, a nők pl.

2009. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
csak lehet hogy a családom nem ilyesmit vár el tőlem vagy én nemtudom:/
2009. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

megvallom én is megmosolyognálak, tleg elég sok divattervező elég meleg vagy melegül viselkedik, pl bnőm nézte ezt az amerika következő topmodellje vagy miarák, amiben a szőke csávó ment mindig mint tervező asszem vagy nemis tom. nah mind1.


hány éves vagy?

amúgy nem a szüleidnek kell bizonyítanod, hanem magadnak.

Persze sulikba bejutni nehéz, mert az ilyen sulik fizetősek többnyire tudtommal, oda meg kell a szülői támogatás ha fiatal vagy még.


de talán meggyőzhetőek ők is.

2009. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedről az egyik kedvenc idézetem jut eszembe, amely Stephen King tollából született.


"A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. S ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen."


Egyetértek veled, nekem sem tetszik ez a mai világ, de egyenlőre még sajnos nem tart ott a tudomány, hogy cakk-pakk kiköltözhetnénk a Földről:-) Én is szívesen laknék egy civilizációtól távoli helyen, amilyenek még Földön is találhatóak.

2009. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Silber ***** válasza:

21:24, ha lány vagy (gondolom):

Láttad a White Masai (magyar [elég gánya] fordításban: Afrikai szeretők) c. filmet? Na, ő is megpróbált úgy élni...

2009. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok. Miért, csak a lányok ismerhetnek idézeteket? hm...
2009. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én se szoktam ilyesmire őszintén válaszolni. ha bevallanám, hogy az az életcélom, hogy szétdrogozott bikinis nők kényeztessenek a saját villámban minden éjszaka a medencénél, akkor linknek gondolnának, így inkább azt mondom hogy szeretném ezt és ezt elérni a karrieremben, hasznos tagja lenni a társadalomnak, meg hasonló ökörségek.
2009. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , 21:24
2009. dec. 20. 15:44
 10/11 anonim válasza:
:DDDDDDDDD
2010. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!