Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » MIk azok a spirituális őssejtek?

MIk azok a spirituális őssejtek?

Figyelt kérdés
az egyik képemen volt egy:|
2009. dec. 21. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Először azt akartam mondani, hogy valamit félreolvashattál vagy félreértettél. Aztán beírtam a Google-be és lefordultam a székről a röhögéstől...


Nem akarok linkeket írni, de nem nehéz ezzel foglalkozó oldalakat találni, amiből nekem valami olyasmi derül ki hogy ez kosz az objektíven. (esetleg photoshoppolt kosz)


Komolyra fordítva a szót: a spirituális őssejt visszaélés a tudomány szakfogalmaival, mert ilyen formában nettó f*szság. Ugyan olyan, mint az életenergia meg a hasonló misztikus dolgok, amiket senki nem magyaráz el, hogy micsoda (mert akkor esetleg valaki megpróbálná lemérni/megfigyelni és kiderül, hogy humbug). Ha mégis rákérdezel egy "szakértőnél", akkor kapsz valami ködösítést és te vagy a hülye, ha attól nem világosodsz meg...

2009. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lencse szennyeződés, hanem az objektív előtt elrepülő szöszök, amiket a vaku üt bele a képbe. A vaku fénye szóródik a szöszön, de mivel fókuszon erősen kívül van, elmosódik a fotón. Erős keresztfénynél vaku nélkül is lehet ilyet lőni.
2009. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Kellene azon a helyen, ahol fényképeztél, egy alapos takarítás.:)

2. A gép lencséjét is le kéne tisztítanod.:)

2009. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként ezt a fotót kinnt csináltuk a hóesésbe:D
2009. dec. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!