Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Jó könyveket matekból tudtok...

Jó könyveket matekból tudtok (analízis, lineáris algebra)?

Figyelt kérdés

Bevezetés a számításelméletbe tárgyhoz (főleg lineáris algebrához) és analízis I.-hez kellenének nekem olyan JÓ, könnyen értelmezhető könyvek(esetleg könyv), amik inkább az elméleti részre mennek rá.


Köszönöm előre is! :)


(OE-NIK-es vagyok)



#könyv #matematika #analízis #lineáris algebra #bevezetés a számításelméletbe
2014. ápr. 25. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én analízishez a Thomas-féle kalkulust olvasom (Typotex kiadó), 3 kötetes sori, szerintem részletesen, érthetően kifejti a dolgokat. Én pedig ezt nagyon nehezen értettem meg anno, részben ezért is hagytam ott az egyetemet, tehát ha én megértem, akkor szerintem te is meg fogod. :) Arra kell figyelni, hogy akad benne jó pár hiba, azokat át kell majd írogatni, de ha figyelemmel olvasod, észre fogod venni őket, hibák sajnos szinte minden könyvben adódnak.
2014. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Utána fogok nézni :)
2014. ápr. 26. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!