Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehet-e Mo-n megfizethető...

Lehet-e Mo-n megfizethető Glove boxot (vagy glove baget) kapni? A gond ott kezdődik hogy nem tudom magyarul szakmai körökben mi ennek a neve így sehol semmit nem is találtam mert mindig egyszerű kesztyűs dobozokat dobott ki.

Figyelt kérdés

Egy életre lekötelezne az aki érdemben tudna segíteni nekem, külföldről nem szeretnék rendelni mert nem tartom bankban a pénzemet így átutalás kizárva.Itt egy link képekről, hogy mire gondoltam:


[link]



2014. ápr. 25. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A magyar neve: Asztali kesztyűs fülke

[link]

Nem olcsó jobban jársz ha csinálsz plexiből meg L idom zártszelvényből meg kesztyűből.

2014. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy: Kesztyűs izolátor kamra.

Ja és kérem azt kötelezetet vagy mit.

2014. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát kössz,akkor kaptál volna kötelezetet ha vmi olyasmit találsz ami nem 4 millió forintba kerül,hanem mondjuk max. 20 ezerbe xD.Ezér max csak kötél jár:D


De mind1 mostmár tudom hogy ez felejtős.

2014. máj. 4. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!