Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan jó weboldal, ahol...

Van olyan jó weboldal, ahol szépen kidolgozva fenn vannak a biológia tételek?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani jó oldalakat, ahol teljesen szépen, összeszedetten vannak fenn tételkidolgozások? Biológia középszint szóbelire kéne. Valaki tud segíteni: Vakfolt vizsgálata. Szedtem róla össze dolgokat, de nem érzem jónak.. Neten nem találtam meg. Magántanulóként önállóan kell kidolgoznom a tételeket, és gyermek mellett teszem le az érettségit, úgyhogy kérlek, ne ítélkezzetek, hogy még csak most tartok itt! Köszönöm :) És a válaszokat is előre is köszönöm :)

2014. jún. 2. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én annak idején ezt vettem meg: [link]


Ezt a könyvet tanultam meg írásbelire is, illetve szóbelire is ezt olvasgattam csak, külön tételekből nem készültem, úgyis csak témakörök vannak megadva. Teljesen elég volt, én is ugyanígy külön érettségiztem belőle, és hibátlan lett :D Tényleg csak 1-2 apróság nincs benne. Pl van olyan feladat érettségin, hogy egy növényt be kell azonosítanod egy növényhatározó segítségével, nyilván erre nem készít fel. Én is csak pislogtam, mikor elém raktak valami gyomot, de a növényhatározó elején benne van, hogy hogyan kell használni. Szóval elég pitiáner feladatok vannak.

2014. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!