Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez miféle kémiai vicc hogy...

Ez miféle kémiai vicc hogy fluor, urán, szén, kálium, kombinálása?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol már nem emlékszem. És ez valamilyen vicc lenne amit csak azok értik meg akik jók kémiából.

2014. jún. 24. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki jó kémiából, az tudja, hogy nem így működik... de itt most annyit kell csinálni, hogy a 4 elem vegyjelét egymás után írod és kijön egy szó...
2014. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki tudja az elemek vegyjelét, az még messze nem biztos, hogy jó kémiából. (Itt vagyok például én.)
2014. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
100%
Majdnem minden csúnya szó 4 betűs angolban. :D
2014. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
100%
A fluor nyugodtan cserélhető kénre is. :D
2014. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A megfejtéshez nem kémiából kell jónak lenni, hanem elég csak a vegyjeleket ismerni. Valamint az angol káromkodásokhoz is érteni kell.
2014. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez egy igen, igen szar vicc.
2014. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 I.B.T. ***** válasza:
Aztat jelenti, hogy: Flour Urán Bátorból jött kis széndarab amit ha kombinálunk káliummal a számai hatására elhányod magad. De mondjuk anélkül is...
2014. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!