Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol vannak vagytok értelmiségek?

Hol vannak vagytok értelmiségek?

Figyelt kérdés

biztosan nem én vagyok az egyedüli aki álmodozik arról hogy űrhajós legyen,és komolyan is gondolja.

van itt valaki aki hasonló gondolkodású esetleg (kérdőjel)

az írhatna,jóvolna csevegni ilyen emberekkel



2014. júl. 21. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
jóvolna vannak vagytok. Itt a legtöbben felnőtt elkötelezett emberek, és legtöbbjükbe szorult ész, kivéve akibe nem. Ürhajósnak kevés ember jelentkezik. Értelmiségi alatt pedig a gazdag nemeseket kell érteni :3 Komolyra fordítva a szót, 5 év múlva már nem akarsz űrhajós lenni. feltételezem nem vagy az a nagyon idős korosztály, régebben én is sok minden akartam lenni
2014. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy űrhajós akarsz lenni, nem vagy értelmiségi, azért mert nem vagy feltétlen hülye (bár ezt nem tudhatom) nem vagy feltétlen értelmiségi. Te értelmiséginek gondolod magad? Ha igen miért?
2014. júl. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Walter_Dornberger ***** válasza:
100%

Azért vannak itt értelmiségi emberek szép számmal.

Csak nem "ismizni" járnak ide, hanem szellemileg maszturbálni!

2014. júl. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!