Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan megérzésetek...

Nektek van olyan megérzésetek hogy szinte biztosak vagytok abban hogy megtörténik? és meg is történik.

Figyelt kérdés

-ritkán van olyan h előre érzem mi fog történni-

-csak kár hogy a lotto számokat nem vágom előre-


2014. márc. 1. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a tudatalatti előrejelzése arra vonatkozóan, hogy valószínűleg mi fog történni adott szituációban. A lottószámokat pedig az életben nem fogja előrejelezni, mivel ez nem holmi varázslat, hanem az agy "valószínűség számítása".
2014. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
67%
Reggel megiszom a kv-t és érzem, hogy hamarosan hív a természet. 10 perc és tényleg...
2014. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csakhogy ezek nem valószinű kikövetkeztethető dolgok
2014. márc. 1. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
4 évente van olyan érzésem, hogy a foci válogatott nem jut ki a vébére - és mindig bejön. :D
2014. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
magyarok...
2014. márc. 1. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem vizsgán érvényesült a bevonzás. Általános kémia kollukviumom volt. 46 tétel 5 nap alatt + számítás. Természetesen nem jutottam egyről a kettőre. A végére már hagytam is. Utolsó előtti napon mondta egyik csoporttársam mit húzott az ismerőse (egy tételben lényegében 2 tétel volt és ezek meghatározva egymásmellé voltak rendelve + 3 számítás). Na mondom ezeket még megtanulom utolsónapon. És azt húztam ki. Egy másik fizika kollukviumon elmélet+gyakorlati tételek vannak. A gyakorlati tételből egyet tanultam meg a 12-ből és azt húztam. Én nem tudom, hogy ezek hogy történhetnek meg velem:D De rendszeresen ez a helyzet.
2014. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tételek terén ugyanez volt velem is szinte az összes vizsgán
2014. márc. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!