Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért nem fejlődik a fűzfám fele?

Miért nem fejlődik a fűzfám fele?

Figyelt kérdés

Van egy fűzfám az udvaron amit két éve dugtam le a földbe. A fa felétől felfele két ág ágazott el, az egyiket levágtam a másikat kikötöttem, hogy felfele növekedjen.

Nos az az ág amit kikötöttem, hogy felfele növekedjen az szépen erősen fejlődik, de alul a törzse nem vastagodik és nem is olyan szép zöld, egyszerűen nem fejlődik.

Sérülés nincs rajta, illetve egy kicsi horzsolás legalul.



2014. júl. 26. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Kép?

Víz? Vízparton van? Néhány faj a száraz klímához is alkalmazkodott, de ezek szinte egytől egyig bokor termetűek.

Sérülés nincs rajta - a felét levágtad.

(mikor, miért, nem kellett volna inkább a két ágat összekötni - később jól metszhető, ha egy ága van, miért lenne vastag a törzse?)

2014. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!