Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Erdőgazdálkodás okmányai?

Medve21 kérdése:

Erdőgazdálkodás okmányai?

Figyelt kérdés
A helyzet nem bonyolult. Örököltem egy erdőt, mely egy része már vágásérett(megtudtam az erdőleíró lapból). Annyi lenne a kérdésem, hogy ha sikerül bejelentkeznem erdőgazdálkodónak, akkor, ha jól tudom megkapom a határozatot. Utána az erdőtervet nekem kell kérni, vagy küldi az erdészeti igazgatóság automatikusan? A többi erdőrészen lenne már más munka is. Tisztítás, törzskiválasztó gyérítés. Üzemterv nélkül gondolom nem állhatok neki! Melyik okmányt mikor, hogy kell kitölteni? (Műveleti lap 17v1.2, Végrehajtott munkák bejelentése 11v1.0.2, Tervezett munkák bejelentése 10v1.1) Gondolom más nem kell. Várom a segítségeteket!

2014. júl. 31. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, ha én örökölnék egy erdőt, amivel ennyi macera van, én is átpasszolnám másnak
2022. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!