Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi az oka annak, hogy ez a...

Mi az oka annak, hogy ez a nyár ilyen csapadékos? Én még, mióta élek, nem láttam ennyi esőt és vihart egy nyáron.

Figyelt kérdés

Július folyamán minden nagyon meleg periódusra jött egy eső, most meg már minden nap esik. Mi ennek az oka?


Na, nem mintha panaszkodnék :D


2014. aug. 6. 16:59
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Az időjárás világszerte változott, szélsőségesebb lett, szárazságok, máshol nagy esők stb. Az okokat szerintem még kutatni kell de tudnak erről is sokat és kérdések is vannak. Van egy általános klímaváltozás de azt még tisztázzák mennyire járult hozzá a sokféle emberi tevékenység, hogy milyen %-ban.
2014. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:

szárazság

extrém csapadék

földrengés

cunami

szélviharok

hőségrekordok

hidegrekordok

szélsőséges havazások

stb

2014. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de valamikor májusban volt egy nap, amikor a dédimama azt mondta nekem a telefonba, hogy most egész nyár ilyen esős lesz, és ezt az akkori időjárásból szűrte le, mint hogy ez "így szokott lenni". De azt hiszem ez még Medárd nap előtt volt jóval, de ő valahonnan tudta.
2014. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!