Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért ilyen narancssárga az...

Miért ilyen narancssárga az ég este?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 19:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ha nekem szólt, akkor válaszolok. Képzeld a google-ben kezdtem el keresni a választ a kérdésre, és akármennyire is hihetetlen annak az okos agyacskádnak, nem találtam meg a választ, annál inkább ezt az oldalt ezzel a kérdéssel. És igen, a google segítségével. :) Miért nem keresek itt a keresőben? Egyrészt azért, mert eszembe sem jutott, hogy itt van ilyen funkció is, ugyanis ellentétben veled nekem van jobb dolgom is mint a gyakorikérdések előtt ülni egész nap. A tegnapi válaszom előtt hónapokkal, vagy akár egy évvel ezelőtt voltam itt utoljára. Tudod nekem van életem, vannak ÉLŐ barátaim akikkel meg tudom beszélni a gondjaimat, nem kell idegenek véleményére támaszkodnom, úgy mint neked. Ja, és nem mellesleg szerintem ez az oldal azért van, hogy kérdezzen aki akar, és válaszoljon aki akar BÁRMIKOR. Ha te ezt meg kívánod tiltani akkor légy szíves menj és hozz létre egy saját oldalt ahol dirigálhatsz, mert nem hiszem, hogy ehhez az oldalhoz bármiféle közöd is lenne, ugyanúgy ahogy nekem sincs. :)
2014. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mért van az, hogy valaki feltesz egy kérdést egy olyan oldalra, amelynek az lenne a lényege, hogy fel lehessen tenni kérdéseket, és leugatják random trollok, hogy légyszives keresd má meg a googliban meg hasonlók. Bocsesz moresz de ha egyszer ennek az oldalnak ez a rendeltetése akkor én így fogom szolgálni, és örülök, hogy vannak akik válaszolnak a kérdéseimre. Rengeteg ember segített már különböző dolgokban ezen az oldalon, és nagyon hálás vagyok nekik. És nem érdekel, ha ti leugattok engem, vagy bárki mást, mert semmi hibát nem vétek azzal, ha kérdezem. Jogom van hozzá, és olyan helyen teszem ahol kell. Bye
2014. okt. 26. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!