Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Székesfehérvár,2011. 06.25....

Székesfehérvár,2011. 06.25. Este 10óra.5 narancssárga fényjelenség haladt végig az égen egymást követve délkeleti irányban. Lefilmeztem őket. Valaki aki esetleg szintén látta?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mi volt, tippem van, hogy esetleg ilyen kínai kívánsággömb féle (de ahhoz konkrétan látnom kellene egy ilyet, hogy össze tudjam hasonlítani vele). Mobiltelefonnal készítettem felvételt.

Tipp? Újabb szemtanúk? Esetleg az 'elkövető'? :)


2011. jún. 25. 23:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Ésakkor hol van az a "felvétel"? Hmmmmmmmmm??? Mi?
2011. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Felvételt linkelj. Fehérvári vagyok és kint voltam abban az időpontban,de nem tűnt fel nekem semmi. Hol voltál pontosan abban az időpontban?
2011. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ahol a Bahnhoff disco volt (mostmár a Fezen lesz), azon a környéken voltam.

Van egy 18 meg egy 23 másodperces felvételem, illetve egy fotóm. Amit legelőször készítettem videot, nem tudt a készülék elmenteni. Sajnos csak mobiltelefon volt nálam, így igazán nem adja azt vissza, mint amikor az ember élőben látja. Na, az volt igazán az érdekes!

2011. jún. 26. 04:51
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Láttuk mi is.Szép volt.Hogy mi volt?Arról gőzöm sincs.
2011. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Sehol, semmi hír róla.

Mint ha semmi sem történt volna.

Máskor/máshol valakinek a valakije valahol valamit gondolt, már rögtön címlap hír. XY sztár kettőt tüsszentett, 10 helyen írnak róla...

2011. jún. 26. 19:23
 7/22 anonim válasza:
100%

nekem linkelteka a kérdésed.

érdekes, mi is kettő videót készítettünk, de csak a második van meg.az első,mikor 5 szállt egyszerre nekünk sincs meg.mi fényképezőgéppel csináltuk.de nagyon gyorsan mentek, ugye?és nem fújt a szél.mi a budairól láttuk.

2011. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Így igaz
2011. jún. 26. 21:39
 10/22 anonim válasza:
Svájcban voltam nyaralni, este levittük a szemetet, és akkor vettem észre 5 naracssárga pontot az égen. szabályos alakban mentek, aztán egy idö után átrendeződtek, és ugy mentek tovább aztán elhalványodtak. másnap ugyanabban az idöpontban kimentkn és semmi nem volt. miután hazajöttünk utánna néztem, youtube on rengeteg hasonlo video volt fent különbözö tájakrol, de most egyet se találtam. valahol pedig azt olvastam hogy pár mühold csatlakozott a nemzetközi űrállomáshoz és azt láthattuk ...
2011. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!