Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki leírja a katódsugárcsöv...

Valaki leírja a katódsugárcsöves televízió működését a lehető legnagyobb részletességgel, legnagyobb szakmai pontossággal, de saját megfogalmazásban?

Figyelt kérdés
Valahogy onnan kezdve, hogy bekapcsoljuk, valami kifejtés a tápegységről, mire milyen feszültség kerül, hogyan kerül az antenna által felfogott jel feldolgozásra, valamilyen leírás a szinkronjelekről és az eltérítésről, majd mi mire kerül, hogy lesz erősítve stb.

2014. okt. 25. 20:35
 1/3 Szirty ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy a gyakorikerdesek.hu megfelelő fórum ilyesmi pontos leírására.

A témával könyvek foglalkoznak, amik pontos leírást tartalmaznak.


Ha nincsenek legalább középfokú elektronikai ismereteid, akkor a részletes leírást valószínűleg nem értenéd.

2014. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valamennyi elektronikai alapismeretem van azért, hidd el képes volnék megérteni a tv működését, csak amit a google dob találatokat az valahogy egy kicsit "felszínes", egy kicsit a részletekbe szeretnék tájékozódni
2014. okt. 26. 15:06
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
100%
Rákukkantottam csak a Wikire, katódsugárcső, televízió kulcsszavakra és a szövegből további szócikkekre mutató linkekkel együtt szerintem minden lényeges pont megvan.
2014. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!