Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kézi raklapemelővel 1 tonna?

Kézi raklapemelővel 1 tonna?

Figyelt kérdés
160 cm 50 kg 20 éves lány elbírja ? mennyire érezni, hogy az bizony 1 tonna? raktárba menne dolgozni a húgom, csak ez az 1 lehetősége van most, tetszene is neki, csak nem tudja, hogy bírná-e, sose sportolt, eddig inkább szellemi munkát végzett (call center stb)

2014. nov. 3. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de ha nincsenek nagy repedések meg minden szirszar a földön, akkor el lehet gurigázni még annyival is.
2014. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Itt talán csak az impulzus a gond.. Egy tonnát nehéz elindítani és ugyanolyan nehéz megállítani, de könnyen gurul :D szerintem is lehetséges
2014. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Akkor én rácáfolnék az előttem szólókra. Ha az az emelő nem teljesen új szépen zsírozott csapágyakkal rendelkezik akkor nem is olyan egyszerű. Én 23 éves férfi vagyok 90 kg és bizony elég megindítani. Az igaz, hogy utána már csak irányítani kell, de hidd el mikor be kell rakni 2 raklap közé egy harmadikat és nem sikerül egy fordulóból mert mondjuk nagyon a cucc és nem látsz mögé (lássuk be 1 tonnás dolognál erre van esély) akkor ugye előre hátra kell macskázni. Nekem a legnagyobb gond az szokott lenni, hogy nincs elég tapadás ennél a súlynál szóval olyan fura testhelyzetben kell megintítani. közel kell állni az emelőhöz és kicsiket tolni.
2014. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ezzel most mire cáfoltál rá? Mindketten pont ugyanezt írtuk.
2014. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
arra, hogy egy 50kg-os 20 éves leány nem fogja tudni mozgatni.
2014. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!