Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha öngyilkos lennék most hogy...

Ha öngyilkos lennék most hogy sikerülne?

Figyelt kérdés

Most mennyi esélyem lenne a sikerre, tekintettel, hogy be van fagyva a Duna és én a Lánchidas sztorit preferálom?


( elméleti kérdés, nincs para...:) )


2010. jan. 29. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nos, a jég vastagságát elnézve elég nagy esélyed lenne meghalni, mivel, ha ugranál valószínűleg beszakadna és ha a jég alá kerülnél senki nem szedne ki. Jobbik esetben a jég szélében meg tudnál kapaszkodni, viszont a hideg víz kb. 5-10 perc alatt 28 alá hűtené a tested, ami szintén megölne. Mivel a jég eléggé váltakozó vastagságú a folyóknál, így előfordulhatna, hogy ki tudnál mászni a szélére, viszont könnyen be is szakadhatnál újra. Sőt még egy csomó paraméter is van, amit nem vettünk számításba. A szerencsén is sok múlna. Mindez maradjon csak elmélet...
2010. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Lánchíd pillérei 48 méter magasak a medertől számítva. Nem tudom, most mekkora a vízállás, de maga a zuhanás is megölne (úgy gondolj rá, hogy egy tízemeletes kb 35 méter magas)
2010. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%h.sikerülne
2010. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs befagyva a Duna, csak zajlik, azaz vékony jégtáblák úsznak rajta. Ezek szerintem akkor se bírnának meg, ha óvatosan lépnél rájuk. A többit a többiek leírták.
2010. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmmm...szóval maga a becsapódás a lényeg, tehát ilyen magasságból már lényegtelen hogy milyen felületre esem? Mármint jelen esetben víz, jég, kiskacsa...stb.
2010. jan. 29. 11:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno arról olvastam, hogy ha a becsapódáskor betonra esel, akkor hat emeletnyi nagyságú zuhanástól kezdődően nagyobb annak az esélye, hogy meghalsz, mint annak, hogy túléled.

Valójában csak tíz emeletnyi nagyságú zuhanástól kezdődően lehet biztosra menni.


Legalábbis állítólag. De azért ne próbáld ki.

2010. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mint említettem, nincs szándékomban öngyilkosnak lenni...mindössze elméleti szinten érdekel a dolog...


köszönöm az eddigi válaszokat

2010. jan. 29. 11:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Valójában csak tíz emeletnyi nagyságú zuhanástól kezdődően lehet biztosra menni.


Ez is betonra való eséskor érvényes.

2010. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

őszinte leszek veled:


ha jégre esel vagy betonra akkor 50% h.meghalsz.mert ugye vagy igen,vagy nem.

viszont ha kacsára esel, akkor 100% h.meghalsz+gyilkossá is válsz,mivel a kacsak is meghal veled együtt:O


szóval én a helyedben nem tenném:)LOL

2010. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*kacsa=kacsak
2010. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!