Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Sokat olvasok és sokat nézek...

Sokat olvasok és sokat nézek tudományos filmeket szerintem sokat tudok hová forduljak a MANT-nek mutassam meg a tervrajzaimat és még a többit?

Figyelt kérdés
Kérlek vegyétek komolyan nagyon sok ötlet és terveim vannak hová forduljak?

2014. nov. 30. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Írjál le egy ötletedet és az alapján eldöntjük hogy orvoshoz fordulj-e vagy a tudományos akadémiához..
2014. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Vegyünk komolyan", ez nem kérésen múlik...

Ha a terveid közül van amelyik működik, akkor kérni sem kell.


Ha nincs, akkor még mindig lehetsz sci-fi alkotó.


Nevetségessé akkor lehet válni, ha valaki a sci-fi-t keveri a valósággal.

2014. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amellett,hogy olvasok és érdeklődők a tudomány ezen területén tervezek meghajtókat amiket meglehetne valósítani csak a pénztől függ,de tervezek még űrhajókat föld és víz alatti házakat,teraformereket különféle bolygókra,fegyvereket,erőtereket ,teleportációs készülékeket persze ezek csak papíron vannak és elméletben,de filozok sok dolgon filmek és könyvek tartalmát leírom,interneten olvasgatok és gondolkozok a mindenség elméletén.
2014. dec. 2. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy te vagy.

Van olyan ezek közül, ami bizonyíthatóan működik?

2014. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van szerintem és folyamatosan jőnek a jobbnál jobb ötletek.
2014. dec. 2. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:

"tervezek meghajtókat amiket meglehetne valósítani csak a pénztől függ"


-A "csak" az a pénz esetében egyáltalán nem "csak"...

-Nem, egyáltalán nem "csak" a pénztől függenek ezek a dolgok, hanem fizikai törvényszerűségektől is függ, hogy a konkrét megvalósítás lehetséges-e egyáltalán elvileg. Az egy következő lépés, hogy technikailag megvalósítható-e, illetve, hogy gazdaságos-e...

2014. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
technológiailag igen,de gazdaságilag talán-talán valamelyik terv gazdaságos és nekem az antianyag problémára is van egy elméletem.
2014. dec. 2. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt elbírálni, hogy valóban működőképes-e egy ötlet, az néha nehéz dolog és a szabadalmi hivatalnak is néha kemény munka.


Azonban szerintem vannak itt olyanok, akik képesek lehetnek megbírálni bizonyos ötleteidet...

2014. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Stargate fan válasza:
Nekem is vannak jó ötleteim és nem ítélek el semmit. Írj privátban, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy neked milyen ötleteid vannak. Ki tudja, lehet, hogy ketten összedobunk valamit. :)
2014. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!