Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lassan 2015, bővültek az...

I.B.T. kérdése:

Lassan 2015, bővültek az ismerteink ebben a témában is. Ennek mennyi alapja van?

Figyelt kérdés

Klasszikus zene hatásai? Tisztázni akarom magamban azt, hogy most mennyire is igazak a klasszikus zenék köré épült hiedelmek. Tényleg jók tanuláshoz? és ha igen akkor mihez még? Vagy csak simán mende-monda?


A válaszokat köszönöm!



2014. dec. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


+ Kutatások igazolják, hogy a zenével kapcsolatos rendszeres tevékenységek (zenehallgatás, hangszerjáték, éneklés stb.) szinte minden képességterületre pozitív hatással vannak.

2014. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nemtudok negatívat írni a klasszikus zenéhez, remélem nem találnak ki ostobaságokat, h ne hallgassák. Szerintem hatásos és jó az agyműködéshez. Bár a korosztályom ritkán hallgatja, azért remélem, h mások is szeretik úgy, mint én.
2014. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

20 éves vagyok és nem mondom, hogy kifejezetten imádom de jó néha bekapcsolni+tanuláskor is szoktam használni.

Főleg Mozart, Liszt, Vivaldi.

2014. dec. 6. 18:54
 4/4 anonim válasza:

Mindenképpen! Valaki azt mondta minden ott van a zenében.

Még a maják is tudták.

2015. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!