Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Annyira idegesítő, hogy süt a...

Annyira idegesítő, hogy süt a nap és rögtön jó kedvem van tőle. Miért befolyásol ennyire? Ha ez így van, akkor a mesterséges napsütés lenne a legnagyobb találmány a világon!

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ezt már régen feltalálták, és pl. depresszió vagy fényhiány ellen használják is.

Nézz utána a fényterápiának a neten, de lehet kapni ilyen "lámpákat" az elektromos készülékeket árusító boltokban is, személyes használatra. A húgomnak nagyszerűen bevált, ő is olyan napkedvelő, mint te.

2014. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én úgy tudom a természetes napfény spektrumától nagyon távol állnak a mesterséges fényforrások, még a speciálisak is, ezért mondtam
2014. dec. 15. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik olyan szemüveg, amely a szembe nem zavaróan a napfényhez hasonló spektrumú fényt bocsát ki.
2014. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nehogy azt hidd olyan nehéz lemásolni a napfényt főleg hogy a depresszióra bármilyen fehér erős fény jó lecsukott szemhéllyal ,nem szoláriumozni akarsz hanem hogy elmúljon a depi.
2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a sofőröknek nem nagyon jó,ha a szemükbe süt a nap.
2014. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön a csizma az asztalra???
2014. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!