Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire nehéz a gyógyszerészet?

Mennyire nehéz a gyógyszerészet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Semennyire. Aki nem jut be az orvosi képességei alapján, az többnyire ott kötni. Szakmai körökben (orvos-biológus-vegyész-biomérnök területen) mindenki tisztában van a felkészültség gyengéivel. A gyógyszerészképzés nem tartott lépést az az idők változásával és biológia-vegyészet újabb területeit nem tudta integrálni az oktatásba.
2015. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na azért ne is haragudj, de szerintem a vegyészeti és biológia szaktól biztos nehezebb :P
2015. jan. 15. 16:39
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Már miért lenne nehezebb az említett 2 szaktól? Mert te oda szeretnél menni? Mondok én neked valamit, ami szószerint igaz. A gyógyszerész tanul egy kicsit az orvos tudományból meg egy keveset a vegyészek tudományából, de igazából egyikhez sem ért.
2015. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ozmium42 ***** válasza:
74%
Éppen napok óta gyógyszerkészítmények gyári neveinek és hatóanyagainak végeláthatatlan sorát magolom, és nehéznek tűnik.
2015. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hanyad éves vagy utolsó?
2015. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ozmium42 ***** válasza:
Negyedéves.
2015. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És nálatok nem ajánlják meg az évközi zh jegyet vizsgajegynek, hogy hatástant tanulsz?
2015. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló! Te nagyon el vagy tévedve! De szerintem tisztában vagy azzal , hogy milyen nehéz a gyógyszerészeti , csak sajnos az irigység szól belőled.

Kérdező: Ezt nem lehet elmondani , hogy mennyire nehéz . Addig míg nem tapasztaltam én se gondoltam volna. Aki nincs benne , nem értené meg úgy se.

2015. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak irigy... :)
2015. jan. 16. 08:32
 10/12 anonim válasza:
100%

...... nehéz a gyógyszerészeti, mondom ezt én, mint végzős gyógyszerészhallgató, sokszor kifolyik már a szemem is az egésztől.

DE! Nem nézem le se a biológusokat, se a vegyészeket, s legfőképp az orvosokat sem!

Számtalan eset van, amikor a gyógyszerész jobban képben van bizonyos témákkal kapcsolatban, mint az orvos.

A gyógyszerész-orvos szakmának együtt, azaz egymás mellett, harmonikusan kellene 'működni', de mindkét oldalról vannak egoista barmok, akik sosem fognak megváltozni.

Aki pedig lenéz minket, megnézném, hogyan teljesítene egy 70%-tól elégséges demonstrációt, melyben vannak olyan 'szösszenetek' is, hogyha ott hibázol, rávágják az elégtelent.

Nagyon kell tudni itt is, de mi SEM vagyunk istenek.

2015. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!