Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez talán ízléstelen kérdés,...

Ozmium42 kérdése:

Ez talán ízléstelen kérdés, de amikor a nők szülés közben erőlködnek, nem szokott kijönni a babán kívül más is (húgyhólyag-, béltartalom)?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én tudom, egyéb erőlködés közben is kijöhetnek ilyen dolgok az emberekből (nem csak a nőkből).


Szóval valószínűnek tartom, hogy de, igen, szokott kijönni más is. Hogy mennyire gyakori, azt (szerencsére) nem tudom.

2015. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni, hogy van olyan mechanizmus, ami lezárja ezeket az utakat szülés közben. Lehet, hogy éppen a születő gyerek saját térfogata összenyomja a kivezetéseket, vagy idegi/hormonális szabályozás. A férfiak nem tudnak pisilni, ha erekciójuk van.
2015. febr. 18. 19:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt átmossák a nő szervezetét, gyakorlatilag beöntést kap, hogy ilyen baleset ne történjen meg.
2015. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak nem tudnak pisilni, ha erekciójuk van"


De igen. Attól, hogy feláll, tudnak.

2015. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, próbáltad-e, ha nem is lehetetlen, azért igen nehéz, vagy ha neked könnyen megy, akkor lehet, hogy te a Kiválasztott.
2015. febr. 18. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább örüljetek, hogy nem kell soha szülnötök. :D
2015. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Minket tökön rúgnak, és az jobban fáj. Szülés után a nők megint gyereket akarnak, de olyan nincs, hogy egy férfi megint akarja, hogy tökön rúgják.
2015. febr. 18. 21:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A nők ágyéka is elég érzékeny, ők is jobban szeretik a seggberúgást, mint ha a lábuk közé megy…


Másrészt a tökön rúgásból ritkán keletkezik egy harmadik valaki, akit lehet babusgatni, és szerencsés esetben még az is előfordul vele, hogy aranyos…

2015. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát, hogy melyik fáj jobban, azt sose tudjuk meg, bár szerintem az időtartamtól sem kéne eltekinteni, hogy meddig fáj. :D

De most ez nem vita tárgya. A kérdés meg azt hiszem, meg van válaszolva. :D

2015. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve az erekciós pisilésre, nekem könnyen megy, csak megfelelő helyre irányítani lehetetlen olyankor :D
2015. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!