Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudnátok nekem írni természetv...

Evelin002 kérdése:

Tudnátok nekem írni természetvédelemmel kapcsolatos szavakat?

Figyelt kérdés
Egy pályáuzatra kellene, és én "szakszavakat" nem nagyon ismerek, meg amúgy sem vagyok járta a témában. Ha tudtok kérlek segítsetek :) Köszi

2015. márc. 30. 16:07
 1/3 anonim válasza:

Szelektív hulladékgyűjtés

Újrahasznosítás

Víztisztítás-vizek védelme

Vegyszermentes mezőgazdaság

Károsanyag-kibocsátás csökkentése

Erdőtelepítés

2015. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

In situ vizsgálat, fajvédelem, rehabilitáció, gén, alél, alfaj, védelmi program, fészkelőhely, élőhely, vagy habitat, fajmegőrzés, antropogén hatások, veszélyeztetett, csökkenő állomány, cönózis, társulás, társuláskomplexum, kulcsfaktor, kulcsfaj, mérnökfaj, jelölőfaj, beavatkozás, aktív beavatkozás, prioritások, biogeográfiai jelentőség, kondicionálás, élőhelykezelés, monitorozás, monitoring, védelem orientált kutatás, adatokra épülő, kiterjedés, nagyságrend, Natura 2000.


Sok szerencsét a munkádhoz és örülök, hogy itt jársz a természetvédelem megismerése kezdetén, remélem segítettem.

2015. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :)
2015. ápr. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!