Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szeretnék venni egy teleszkópo...

Szeretnék venni egy teleszkópot (csillagászati) mit ajánlatok nem akarok valami gagyit venni de kezdő vagyok?

Figyelt kérdés
Csillagok bolygok hold nézéséről lenne szó
2015. ápr. 9. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá max.?
2015. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

A lapon kereshetsz tovább.

Meg itt is:

[link]

2015. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
max 50.000
2015. ápr. 9. 17:58
 4/5 tamasmester ***** válasza:
0%
Szerintem vegyél gagyit! A csillagászat egy nagyon uncsi dolog. Van egy két bolygo, amit nap mint nap megnézhetsz ha nem felhös az ég. Bámulhatod a holdat. Persze ha kö gazdag vagy az más! Az olcsó kütyüt olcsón el tudod adni, nem nay a veszteség ha arra kerül a sor. De fel is használhatod kiegészitönek, keresönek a következö nagyobb távcsövedhez. Vannak müholdak és érdekes világürben repkedö dolgok, amiket a gagyival is meg tudsz lesni.
2015. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezek közül válogatnék a helyedben.


[link]

2015. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!