Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Most akkor tényleg találtak...

Most akkor tényleg találtak óriás emberi csontvázakat és el bagatellizálják vagy csak photoshop?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 10:47
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Még annyi ,hogy részemről nem zárom ki ,hogy nálunk JÓVAL nagyobb növésű ember társaink is voltak!
2015. máj. 5. 10:49
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Kamu.


>részemről nem zárom ki ,hogy nálunk JÓVAL nagyobb növésű ember társaink is voltak!


Ez nagyon szép, de szerencsére vannak nagyon okos bácsik, akik sokkal alaposabban foglalkoznak a témával. Nem voltak óriások, az óriások csak a folklór részei.

2015. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én értelek igazad van ,de pont ezt mondom ,hogy mi van ,ha ezek a nagyon okos bácsik seprik a szőnyeg alá nem tudom miért...(nem valami ostoba konspirációs elmélet miatt gondolom ezt!)Túl sok ókori történet,leírás,említés van különböző helyekről róluk.Mindegy végül is csak egy kérdés volt.
2015. máj. 5. 11:13
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Voltak nagyobb emberek, igen. 2.7m a legmagasabb ember, egy tumor okozta a folyamatos növekedést. Ilyen biztosan volt régebben is - nála sokkal magasabb ember tuti nem volt. Előfordulhatott esetleg még egy 3m körüli ember, de az a tető.


Ezeket az óriás csontvázakat (4-5-10 méteres embereket is olvastam már) kb 20 éve veszik elő újra és újra. Még gyerekként láttam elősször valami hülye újságban, és pár évente újra előjön. Sokszor ugyanazzal a képpel, csak más szöveggel. Nem kell bedőlni neki :)

2015. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
a folklór is szól valamiről érted nem az újacskánkból szopjuk a történeteket gondolom én kell ,hogy legyen valami mögötte.
2015. máj. 5. 11:16
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg tényleg sokszor erős túlzás is van ezekben ,de azért jó lenne ,ha kiderülne mi is a teljes igazság és ez még csak egy töredéke a hasonló fura dolgoknak.
2015. máj. 5. 11:18
 7/28 anonim ***** válasza:
24%

Például itt egy kép:

[link]

A tudomány nem szereti azt mondani például hogy találtak ekkora koponyát és jelenleg nem tudunk többet hozzáfűzni, tanácstalanok vagyunk, de kiállítottuk és aki akarja itt és itt megtekintheti. Hanem ilyen esetben csak hallgatás van, nem foglalkoznak vele.

A tudomány jobban szeret megoldott tényekként kijelenteni dolgokat, szinte játszva az alfahímet hát hogy tudjuk ám, és ezt ti vegyétek be. Például a középkorban azt hogy az embert Isten teremtette. Mert ehhez a kijelentéshez nem kell gondolkodni, nem kell tudományos munkát végezni.

Amúgy örülök hogy gondolkodsz, keresed az igazságot és nem csak elfogadod az igaz/hamis kijelentést egy témában amit a tömeg is tesz.

2015. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Trafó1 ***** válasza:
100%
óriások vannak most is , ugyan így törpék is, növekedési rendellenességnek hívják, valamelyik teljesen arányos testalkattal rendelkezik, ilyenek a múltban is léteztek, miért hihetetlen egy ilyen csontvázat találni.
2015. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen ez egyáltalán nem hihetetlen szerintem se ,de nyilván nem én leszek az aki ezt eldönti.
2015. máj. 5. 11:56
 10/28 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a kép szerintem valami b-kat horrorból van.

2015. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!