Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezek vajon kamu videók? Ha...

Ezek vajon kamu videók? Ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha volt már ilyen kérdés, de megint kint van a Yt főldalán, a "strange sounds" videó.

Erre gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=0hgx0dbzayM


Szóval van youtube-on egy rakás ilyen és ehhez hasonló videó. Utánanéztem már de egyértelmű választ nem voltam képes találni, hogy mi lehet ez, vagy pedig ezek mind csak kamu videók. Szerintetek?



2015. máj. 21. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra akar rávenni, hogy higgy az UFO-ban, akkor kamu (inkább egyszerű hülyeség).

Ha azt mutatja meg, mekkora zajszmogban élünk, akkor igaz. A hangzavarból egyes forrásokat ki tudunk szűrni (ha ismerjük a környezetet), másokat meg nem (mert annyira soha nem ismerhetjük a környezetet).

2015. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazság szerint azt nem tudom, hogy mire is akar rávenni. Csak azon gondolkozok éppen, hogy minek van ilyen hangja. Mármint kamion nem lehet. Nem tudom milyen zaj ez.


Szokatlan. Nekem az volt az első gondolatom, hogy ez kamu. De nem tudom eldönteni.

2015. máj. 21. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlok egy könyvet:

David L. Heiserman Amatőr kapcsolások integrált áramkörökkel

- Műszaki Könyvkiadó 1985 -

Több mint 20 oldalon tárgyal olyan kapcsolásokat, melyek szomszédok riogatására, ufó-hívők beugratására szolgálnak. ;-)

2015. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez jól hangzik :D Nem csak emiatt (már az ufo-s téma), amúgy is szeretek ilyenekkel szórakozni.
2015. máj. 21. 18:30
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor gondoljátok, hogy valami ilyesmi lehetett?



Mondjuk ezen kívül arra tudnék gondolni, hogy ilyen lemezmozgások, mert minden alkalommal amikor ilyet feltesznek hegyvidéken van. Szóval olyan mint a földrengésnél a morajlás, valami a felázás miatt mozog, és rezonál. Lehet hülyeség, de ez lehetséges???

2015. máj. 21. 18:52
 6/6 anonim válasza:
ezen a videon mit kell nézni?:"D
2016. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!