Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az elhunytakat tényleg kis...

Az elhunytakat tényleg kis gyémánttá lehet préselni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván csak hamvasztás után.
2015. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor nekem nem urna kell, hanem egy szép gyűrű, amire felülhetek *o*
2015. jún. 16. 13:42
 3/14 anonim ***** válasza:

Persze, ha neked ez a perverziód...


Itt egy cég példának: [link]


De szerintem Magyarországon nincs ilyen társulat (még, legalábbis)

2015. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Viccből írtam, de ilyen tényleg van?:D
2015. jún. 16. 14:03
 5/14 2xSü ***** válasza:
67%
Az emberi test egy jelentős része szén, amiből a gyémánt is van. Kellő nyomáson és hőmérsékleten lehet belőle gyémántot csinálni. Hogy mennyire kell ehhez megtisztítani az „anyagot” a testet alkotó többi anyagtól, azt nem tudom. De van valami morbid a dologban, az biztos.
2015. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. És ezt a gyémántot semmi módon nem lehet megkülönböztetni attól, amit az elhunyt kandallójában levő összekapart faszén maradványokból sajtolnának.
2015. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Wadmalac ***** válasza:

Uhh, megnéztem, így, hogy még színválaszték illetve karát szám is van az árlistában, választhatsz, hogy egy teljes embernyi hamuból vagy csak egy hajfürtből dolgozzanak, számomra egyre morbidabbnak tűnik az egésznek az üzleti jellege, pedig az alapötlet meglehetősen nemesnek hangzana.

Valahogy számomra nagyon szürreális a "nagypapa az ékszeres vitrinben" gondolat.

2015. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kicsit morbid, de egyre jobban tetszik ez a gondolat:D
2015. jún. 16. 16:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul a nagypapa a temetőben örökre megmarad, az ékszert meg elveszthetjük, ellophatják.
2015. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagypapa nem marad ott a temetőben. nagypapa teste marad a temetőben, nem Ő maga...ez azért nagy különbség
2015. jún. 16. 16:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!