Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Láttátok Szentendre felett...

Láttátok Szentendre felett tegnap (február 28) a meteort?

Figyelt kérdés

Én láttam és nagyon durva volt. Fényes volt, és hosszan elnyúlt, és amikor a felhőkön keresztül ment világítottak a felhők, aztán mielőtt földet érhetett volna tüzijátékszerűen szertefoszlott.

Itt egy videó kb ezt láttam: http://www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&vid..

Valaki a közelben (nővéremen kívül, mivel ő is látta) nem észlelte?


2010. márc. 1. 14:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem hallottam róla, csak a neten értesültem utólag. Akkor éjszaka azt álmodtam, hogy nagy sziklák zuhannak az égből, esőszerűen. Eléggé ijesztő volt. Amolyan utópisztikus hangulatú álom volt, az az érzésem volt, hogy nincs hová menekülni a sziklák elől.
2010. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én csak egy nagy villanást láttam, az ablakom pont arrafelé néz. Hang nem kísérte, vagy nem hallottam. xD
2010. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Békásmegyeren is hirtelen nagyon világos lett, de durranás is volt (a dunai oldalon). El volt húzva a függöny, láttuk, félelmetes volt.
2010. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!