Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Örök kérdés az emberiségben,...

Örök kérdés az emberiségben, hogy látunk/láttak "UFÓ-kat"láttatok már ti is?

Figyelt kérdés
Irjátok le gondolataitokat és azt hogy milyen volt amit láttatok
2011. aug. 31. 01:20
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem láttam ufot,de túl nagy az az egész felfedezetlen rendszer hogy egyedül legyünk,lehet egy másik galaxisban,pont most jön létre egy új faj...
2011. aug. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Énszerintem láthatunk ufókat vagyis ufónak vélt repülő tárgyakat. De szerintem ezek földi eredetűek és a világűrbe se lehet kimenni velük.

Azért olyan fura alakúk ,mert ultramodern technológia és szerintem nem is ember irányítja hanem robotrepülőgép. Azért tud olyan manővereket végrehajtani amiket ember nem élne túl az erőhatások miatt. Ezek a repülőgépek természetesen sok évig évtizedig titkosak maradnak. És inkább ráhagyják az emberekre hogy ufót láttak ,mert úgyse hiszi el senki a titok titok marad.

2011. aug. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De ilyen gépet is ritkán látni mert az emberek 90%a állítom kitalálja mert nagyon unatkoznak. Meg a sok film is lovat ad az emberek alá. Biztos vagyok benne hogy a világegyetembe vannak értelmes életformák de hogy idejárkálnának azt kétlem. Az a másik logikám hogy minden ufó máshogy néz ki a filmeken képeken. 2 se egyforma. Na most ha valaki űrhajót gyárt szerintem nem 1millió kinézetű konstrukciót fog gyártani. hanem úgy kb egy sémánál megmarad. A legjobbnál. Gondolj bele az űrrepülőgepbe ami az amcsiknak van. 30 éve nem sokminden változtatás történt rajta formailag.
2011. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azt az elméletet álitottam fel magamnak, hogy ezt az egészet eltitkolják, rengetek eset volt amiröl mindent beszüntettek hogy kiderülhessenek dolgok. valoszinü obama papa tud pár olyan dolgot amiől kicsit nagyot néznék. bármi is kiderül azt idő elött lefoglalják vagy eltűnktetik. az amerikai kormány tudatában pedig valószinüleg rengetek dolog áll az ufokkal kapcsolatba csupán azért nem szolgáltatják ki mert anarchia törne ki lázongások stb... talán jobb is igy, de a földön rengetek ember lát ufokat és ez az amit nemlehet eltűntetni
2011. aug. 31. 01:46
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi oka lenne egy földön kívüli fajnak Obama papával szervezkedni sunyiba. Ha iszonyat nagy távolságból el tudnak ide jönni akkor nemtom mi kellhet nekik egy kis politikustól... Ezek az összeesküvés elméletek hülyeségek, de aki kitalálja vallja annak hiába is ezt mondani :D

Én hiszem, hogy vannak más élőlények is már csak a számok miatt. Hisz megannyi galaxis-csillag-naprendszer található az égen s ha alapul veszünk olyan dolgokat mint a húrelmélet és abba gondolunk bele, hogy akár több univerzum is lehet...nagyképű dolog lenne azt állítani, hogy csak mi vagyunk. De ezekben a "már rég itt vannak a kis szürke lények és az amerikai kormány tuti titkolja" mizériában nem igazán hiszek. El bírom képzelni, hogy megpróbálná ezt jó néhány kormány az önös érdekeire fordítva titkolni de én egy idegen faj részéről nem hiszem ezt elképzelhető opciónak.

2011. aug. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom én is csak találgatok. Lehet ,hogy neked van igazad lehet ,hogy nem. Én csak minél logikusan levezettem az elméletem erről a témáről. Úgyis azt hiszel el amit te magad gondolsz.
2011. aug. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Na most:


A legközelebbi csillag 8 fényév, de ott valószínűleg nincs élet, mert instabil kettős rendszer.


Tehát, optimista becsléssel mondjuk azt, hogy mondjuk 40 fényéven belül van élet (ez rendkívül optimista becslés). De nem feltétlen biztos, hogy ez az élet képes űrhajózni. Növeljük a számot: mondjuk 2000 fényéven belül van olyan értelmes élet, akik képesek ekkora távolságokat átszelni. (Mondjuk a tér többdimenziós szerkezetét kihasználva).


Tehát, van egy szuper-intelligens fajunk, akik képesek akkora távolságot megtenni, ami a fénynek is annyi idő, hogy mikor elindult a csillagukról, még a Rómaiak rohangáltak tógában.


Tehát, ideérnek. Valószínűleg rejtve akarnak maradni, mert nyílt kapcsolatot nem vettek fel velünk. (Mármint, hétköznapi emberrel, mert Obama meg Putyin megbeszélte velük, hogy ez rossz ötlet...)


Közben amatőrök és profik millió pásztázzák az eget, és ha egy porszem elmozdul, azt is lejegyzik. De idegenjeink fejlettek: képesek rejtőzni a radar elől, elkerülik a rádiójeleket, sőt, láthatatlanok is.


(Ugyanis milliók alatt tényleg milliókat kell érteni. Ennyi embert nem lehet megfélemlíteni, elhallgatatni. Előbb vagy utóbb, ha UFÓ-t észlelnének (Bizonyíthatóan) lebuknának. Egyszerűen túl sok ember! Fél Amerikának és Oroszországnak azt kéne figyelni, nehogy valaki kidobja a bizonyítékokat...


Tehát, nem érzékeljük őket. Remekül álcázzák magukat a jelenlegi emberi csúcstechnológia elől. És ekkor, hogy-hogy nem, pont lebuknak egy szabadszemű megfigyelő elött! És valahol mindig csak úgy, hogy pont nem sikerül róluk éles képet készíteni. Mindig csak életlen megfigyelések, feljegyzések vannak. De fura...


És tudod miért van ez így? Mert az élet képeken könnyedén meg lehet állapítani, hogy mi van ott, és mindig kiderül, hogy nem UFO, mivel látjuk. Az életlen képekbe lehet csak belemagyarázni.

2011. aug. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"A legközelebbi csillag 8 fényév"


Nos, nem. A legközelebbi csillag a Nap után a Proxima Centauri távolsága jelenleg 4,22 fényév.


maci

2011. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem van egy modellrepülőm, este is repülök vele, szépen ki van világítva, de ha jobban belegondolok lehet ufo-nak gondolnám, ha nem tudnám mi az :D


Mellesleg UFO-k vannnak, mivel az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent. Idegen űrhajók nincsenek (nálunk a földön).

2011. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sir-nek elég jók az érvei, logikusan következik abból a tudásból amit jelenleg megmutatnak neki.

Viszont, ha abból indulunk ki, hogy a tudás hatalom ezért létezhetnek eltitkolt technológiák és titkos ufo akták. Megdöbbentően sokat költ nyilvánosan és gondolom titokba is az USA kormánya idegen civilizációkkal történő kapcsolatfelvételre. Egész programot dolgoztak ki arra, hogy milyen jelekkel lehetne a legbarátságosabb üzeneteket küldeni, a különböző típusú találkozásoknál. Már csak a projektekre költött pénz is nagyon elgondolkodtató.

A másik, hogy a múltbeli régészeti leletek között is vannak nagyon érdekesek, az emberiség eredete is elég bizonytalan.

2011. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!