Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges-e olyan szerkezetet...

Lehetséges-e olyan szerkezetet építeni, ami akár 2-3 év alatt elérne az Alfa centauriig?

Figyelt kérdés
Épithetnénk-e olyan űrhajót,szondát aminek átlag sebessége elérhetné a 100.000km/s-ot?

2015. jún. 23. 18:49
1 2
 11/16 anonim válasza:
Megértem , hogy fel vagytok háborodva, nem tudom pontosan ,hogy van ez az 5 év. A világegyetem című sorozatban néztem.
2015. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mojjo ***** válasza:
Felháborodva én biztos nem vagyok, inkább szórakoztat :) A jelenlegi technikával nagyooooon nem lehetséges 5 év alatt odaérni, maradjunk ennyiben. :) Pont annyira nem, mint mondjuk ezer évvel ezelőtt egyetlen nap alatt körbeutazni a világot - arányaiban nagyjából ennyire vagyunk tőle.
2015. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Mégegyszer mondom ,hogy ez nem az én fejemből pattant ki. A Világegyetem című sorozatban néztem kb. egy vagy másfél hónapja a spektrumon.
2015. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mojjo ***** válasza:
Elhiszem :) Nem is írtam sehol, hogy a te fejedből pattant ki, szóval nyitott kapukon dörömbölsz éppen :) Amúgy valószínűleg valamit félreértettél abban a műsorban.
2015. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nézd meg youtube-on, azt íd be ,hogy a világegyetem milyen nagy milyen távoli, vagy vmi hasonló.
2015. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Mojjo ***** válasza:
Alkalom adtán talán. Nincs éppen a prioritási listáim élén, de ha úgy adódik, lehet megnézem.
2015. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!