Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egyetemen a vegyészeknek is...

Egyetemen a vegyészeknek is tanítják hogy hogyan kell előállítani szintetizálni anyagokat kémiai eljárásokat vagy csak a vegyészmérnököknek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:
azoknak akik sima kémia alpszakra járnak
2015. jún. 25. 23:11
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsánat alapszakra kémia bsc
2015. jún. 25. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Még jó hogy! Nem is kicsit!
2015. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. A tantárgy neve: kémiai technológia vagy vegyipari eljárások.
2015. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen pencroft köszi hogy harmadjára is válaszoltál nekem ha még szeretnél kiírtam egy kérdést szervetlen kémia könyvekkel kapcsolatban
2015. jún. 25. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Naa, én már eljutottam az Msc-ig, így nem nehéz válaszolnom. Szólíts csak Tivaldnak!

Az a kérdés, hogy az elmélet vagy a gyakorlat érdekel?

Elméletből először is egy rakat reakciót kell bevágni, aztán van Technológia, meg Fémorganikus kémia, ahol már konkrét eljárások is részletezve vannak.

Gyakorlatból meg van egy rakat szerves labor, meg egy kis szervetlen. Nagyobb méretben meg Msc-n dolgoztunk egy 12 napos erőltetett menetes laboron :D.

2015. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm Tivald és te melyik egyetemre jársz az eltére?
2015. jún. 26. 09:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Elte bezony!
2015. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!