Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan élhet egy ember 256 évig?

Hogyan élhet egy ember 256 évig?

Figyelt kérdés

Régen már olvastam róla 1-2 cikket, azonban most újból felkeltette az érdeklődésem, de am. magyar oldal nincsen a googleön, a nevét is bonyolult angol kifejezésekkel szereztem meg, mert nem jutott sok idő után eszembe. Biológiailag hogyan élhetett ennyit? Mert szép kor, az biztos. Azzal ne gyertek, hogy kamu hír, mert a NewYorkTimes-nak nyilatkozott a 70 es években :D Korát a személyiség-azonosságával (is) bizonyította. Ez valami genetikai mutáció? Mert, azt hiszem voltak gyerekei, ők is ennyi ideig élhetnek? És az igaz, hogy genetikailag az ember teste 190 év leélésére képes? Miért nem élünk annyit, mitől halunk meg? Mit takar a "természetes halált halt" kifejezés? Állítólag az agya sem volt valami tompa, 200+ évesen. És nem értem, hogyha (MAGYARUL!) beírom a googleba, hogy a világ legöregebb embere, 116-124-131 éves embereket ad ki, akik már nem is élnek. Tud erre valaki racionális magyarázatot, hogy ez hogyan lehetett?



[link]


[link]



2015. júl. 9. 22:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ez a tag a képen max 80 éves (ami egyébként marha szép kor abban az időben), megnézed a manapság dokumentált legöregebb embereket akik jellemzően a 120-at nem ütik meg sokkal nyúzottabbak
2015. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Elvileg ő a csúcstartó.

2015. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Mivel ez egy 40 éves kép. Gondolom azért élt ennyi időt (nem 80-at, olvass már utána :)), mert valamiért nem öregedett, legalábbis "átlag" ütemben...Amúgy, jó ítélőképességed lehet ha így megmondod azt, h ki hány éves egy ilyen fotóról XD. Vannak olyan emberek, akik fiatalosan néznek ki akármilyen idősek is, azért élnek sokat. A kép meg a halála előtt pár évvel készült.
2015. júl. 9. 22:20
 4/34 anonim válasza:
100%
A jelenlegi legidősebb nő!! 1896 ban született
2015. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Én is láttam. Csak azért, mert Li Ching Yuen nem hivatalos, mert az anyakönykivonata nincs már meg. De egyébként mondom még1×, hogy szenzáció volt a NewYorkTimes-ban, ami egy hiteles média, és az is megerősítette, hogy 200+ éves volt. Akkoriban ezen lovagolt mindenki, most meg SENKI sem tud róla, miért?
2015. júl. 9. 22:23
 6/34 A kérdező kommentje:
#4: Ez még ha igaz lenne sem lenne a "jelenlegi"...Max a jelenleg valaha élt...
2015. júl. 9. 22:25
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Born Claimed 1677 or 1736.

Sokat sejtető, hogy igazából rohadtul nem tudják, hogy mikor született.

2015. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Olvasd el a cikket, az is ott van benne. Csak légyszi, ha nem tudtok érdemlegeset hozzászólni, ne írjatok, ha nem tudjátok a kérdésre a választ. Engem kíváncsiságból érdekel, hogy biológiailag Ő hogyan volt alkalmas ennyi ideig élni...
2015. júl. 9. 22:34
 9/34 A kérdező kommentje:
Van egy "written report" részleg is.
2015. júl. 9. 22:35
 10/34 A kérdező kommentje:
reports*
2015. júl. 9. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!