Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Aki "elöregedés"-benhalt meg,...

Aki "elöregedés"-benhalt meg, annak tulajdonképpen mi okozta a halálát?

Figyelt kérdés
Vagy pl. elaludt. ilyesmi(k). Azt a szót is használják, hogy túlöregedés.

2015. júl. 16. 21:04
1 2
 1/14 Armand B. ***** válasza:
79%
A szervezetnek már nincs elég ereje működtetni a szívet és az izmokat és az egész gépezet meg áll.
2015. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

általában arra vezethető vissza, hogy összeomlik a keringés, és helyrehozataltanok lesznek a károk a központi idegrendszerben


elég ritka, hogy valaki belehaljon az első infarktusába egyébként, meg szokott lenni az előzménye

2015. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez kicsit OFF. Most akkor a tisztánlátás végett, szívmegállásban hal meg, mert az öregedik el? Vagy, csak én vagyok értetlen, lehet h. az utóbbi. Biztos, hogy ez a haláluknak az okozója?
2015. júl. 16. 21:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ezt a bélbaktériumok okozzák. Ugyanis addig, amíg életerős vagy, visszafogják magukat - de ha úgy érzik, hogy haldokolsz, nekivadulnak.
2015. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el, hogy senki sem tudja.!!!! Csak akkor írj, ha biztosra tudod. Mit értünk átlagban ezalatt? Ez miért nincs a köztudatban.
2015. júl. 16. 22:53
 6/14 A kérdező kommentje:

"Lehetséges..."


Ok. Lehetséges, hogy a kuglóúfember lecsaprá este, nem?

2015. júl. 16. 22:54
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Azt hittem, tényleg érdekel a téma.

Ha nem... az a te dolgod.

Azért írtam, hogy lehetséges, mert ezt mostanában fedezték fel, és még kutatási terület, vagyis nem biztos. Tudod, azért nem egyszerű feladat úgy követni egy haldokló bélflórájának a működését, hogy ne haljon rögtön bele.

2015. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, bocsi, csak azt nem értem én, hogy ha 10 ből 2 ember is, de még az is nagyon magas halálozási mutató az embereknél, és mindenkinél megállapítják a halál okát, de ennyi embernél nem jönnek rá konkrétan, csak azt vágják rá, hogy elöregedett, ami kb. nem takar semmit. Tipikus hárítás. Meg akarom tudni, mit takar ez. Miért hal meg a legtöbb ember. Halála után mindenkit felboncolnak, úgy megállapítható a halál oka (bár ezek szerint khm.) nem hiszem, hogy ehhez kellene ilyen bélflóra dolog, bár lehet, hogy te jobban tudod, elvégre én nem vagyok jártas Ebben a témában. Csak, akkor is meglep, hogy még mindig nem jöttek rá, baromi sok ember ebben a "történésben" hal meg. Bocs, nem tudtam rá jobb szót..
2015. júl. 16. 23:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt mostanában egy idős nő, aki felajánlotta, hogy halála után vizsgálják meg, és érdekes dolgokat találtak nála.

Sajnos nem találom a cikket... addig nézd meg ezt:

[link]

2015. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez is valami, köszi. Ha esetleg eszedbejut, írd majd meg! :) Ha valaki esetleg tud konkrét választ a kérdésre, azt is szívesen fogadom!
2015. júl. 16. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!