Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért nem megy fel az ember...

Miért nem megy fel az ember újra a Holdra?

Figyelt kérdés
Ugye '69-ben voltak fent az amcsik, ez csak egy verseny volt a Szovjetúnióval, de attól még nem érdekli az embereket hogy mi van "odaát"?

2015. júl. 26. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Tudják. Lófax van fent, és sok víz.

Víz van minden sarkon, kicsit drága oda utazgatni.

2015. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
az ég világon nincs ott semmi
2015. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt én is belátom, hogy sokba kerül felmenni meg vissza, de hátha van még valami új cucc ott... Nem a kérdéshez tartozik, vagy talán mégis, hogy új kőzeteket, érceket lehet még találni?
2015. júl. 26. 16:48
 4/7 anonim válasza:

Az első két válaszolónak igaza van.

Az utazás nagyon drága és nincs miért felmenni semmi haszna, vége a hidegháborúnak, még reklámfogásnak sem jó.

Azért sem mennek a Holdra, mert kb. mindent tudnak amit kell róla tudni, és nagyon nincs ott semmi.

Ha mégis valamit tudni akarnának, akkor sem embert küldenek oda hanem űrszondákat.

2015. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem a holdra mennek, mert ma már a Mars a cél. Arról még nem sokat tudunk, és jelen pillanatban odagyűjtik a dollármilliókat.
2015. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyjából már én is megértem :)
2015. júl. 27. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehézkes és drága embert juttatni a Holdra (vagy máshova) és voltaképpen fölösleges. Gépeket küldeni sokkal egyszerűbb, olcsóbb, biztosabb.
2015. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!