Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha a dinoszauruszok 65 millió...

Ákos13 kérdése:

Ha a dinoszauruszok 65 millió éve kihaltak, akkor mivel magyarázhatók az Ica-kövek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Leginkább azzal, hogy hamisítványok.
2015. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát igen. Embereket együtt ábrázolják hatalmas kígyókkal,meg bazi nagy, leginkább dinoszauruszokra emlékeztető sárkányokkal.

Konklúzió: Dél-amerikai indián kultúrákban együtt éltek a dinók és az emebrek, a dinopszauruszok nem haltak ki 65 millió éve.

Más.

Ógörög rajzok kecskelábú, kecskeszarvú pán istent, bikafejű minotauruszt, hidrafejű orgót, keselyűtestű fúriákat, lótestű kentaurkat, szkíta rajzok embernagyságú turulmadarakat, germáén rajzok háromfejű óriás vizikígyót, viking hajóorrok bazi nagy sárkányokat, kelta druidák rajzai emebrevő gyökereket, kisázsiai rajzok hegy nagyságú totem-bikákat, gigantikus tengeri szörnyeket ábrázolnak.

Hát, a 4000 évvel ezelőtti Európa lényegesen veszélyesebb hely lehetett, mint a dinódús dél-Amerika!!!!

2015. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Az ufók rajzolták őket. Most megnyugodtál? Akkor menjünk is aludni.
2015. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

65 millió évvel ezelőtt az ősállatok többek között a dinoszauruszok kipusztultak. Ez azért valószínű mert 65 millió évig visszamenőleg nem igen tártak fel effajta őshüllő maradványokat.(legalábbis a hozzávetőleges kormeghatározások elég élesen jelzik ezt a határt!) Ha túl is élte egy két ismert őshüllő faj, több tízezer példánynak fen kellett volna maradnia, ahhoz hogy tudjanak genetikai hibák minimalizálásával továbbfejlődni. (ráadásul: Amíg az ember kifejlődött. :D) Erre még nem találtunk bizonyítékot. De erősen úgy néz ki hogy nem is fogunk! :D


Sajnos ma már csak a madarakban gyönyörködhetünk.

ők maradtak..... :(


Amúgy milyen dúrva lenne már egy igazi élő valóságos Tyrannosaurus............. és mi van ha tollas volt mint a madarak!!! :D Elég rideg látvány lenne... :D


Ezt skubizzátok: [link]


:D

2015. aug. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Az Ica-köveket a Marika hagyta hátra az Icának!
2015. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok nem győztek meg, de azért köszönöm mindenkinek!
2015. aug. 5. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ehhez hasonló kérdéseket feltevőket elég ritkán győzik meg bármiféle, nem a Hihetetlen magazinból származó válaszok, úgyhogy olyan nagyon szerintem egyikünk sincs meglepve.
2015. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán ismerem a Hihetetlen magazint, csak hallottam róla. Csak nem kaptam választ arra, hogy ha esetleg nem hamisítványok (márpedig igazolták, hogy nem mindegyik az), akkor mivel magyarázhatók a dinoszauruszok és az emberek egyidejű ábrázolásai.
2015. aug. 6. 20:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Hamisítványok, a készítői maga vallotta be.


Illetve, ha nem is vallotta volna be, akkor is egy súlyos hibája van: egymáshoz képest nagyon nagy időkülönbségben élt dinókat is együtt ábrázol az emberekkel - olyanokat, amelyek között alaphangon van vagy 30 millió év.


Sőt, még tovább megyek: pontosan úgy ábrázolja őket, ahogy a 90-es években elképzelték a dínókat. Egészen véletlenül pont úgy, ahogy az akkori albumokban, lexikonokban láthatóak. Csakhogy azóta tudjuk, hogy azok a képek nem egészen fedik a valóságot.


Ebből pedig tudható, hogy az kövek alkotója soha az életben nem látott élő dinoszauruszt. (Meg be is vallotta).

2015. szept. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sir Butcher! Olvastam egy cikket a kövek valódiságával kapcsolatban, és ott mást írnak. De nem tudom, mennyire megbízható a cikk, neked mi a véleményed róla? [link]
2015. szept. 6. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!