Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen külselyűvé fejlődtek...

Milyen külselyűvé fejlődtek volna az alábbi dinoszauruszok ha nem halnak ki 65 millió éve? (a The New Dinosaurs an alternative evolutionon lényein kívül)

Figyelt kérdés

-t.rex(figyelembe véve hogy a felnőttek tollasak voltak)

-troodon

-pacirhynosaurus

-coelurosaurus

-hypsilophodon

-abelisaurusok

és most néhány más akkori hüllő

-quetzalcoatlus

-pteranodon

-plesiosaurusok

-pliosaurusok

-hainosaurus(17 méteres mosasaurus)

-ammonites


2011. aug. 11. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egész biztos h semmilyen külselyűvé.Egyéb külsejűvé már lehet.Olyan szépen leírtad az összes idegen kifejezést..
2011. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 josek válasza:
100%
csirkévé
2011. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék és volt már hogy valaki azt írta hogy dínÓszaurusz
2011. aug. 11. 20:30
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a felnőtt hím t-rex és talán egy kicsit a nőstény tollas volt. De attól még nem válnának csirkévé. Bár a csirke a rex legközelebbi rokona.
2011. aug. 11. 21:05
 5/15 A kérdező kommentje:
sorra szeretném mindegyiket
2011. aug. 11. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Passz. Ez a tökéletes megoldás. Ugyanis a kihalás törvényszerű volt az éghajlatváltozás miatt, de ha nem haltak volna ki, ez sem következik be. Más utat jár be a Föld, tehát én kérem a 65 millió év éghajlati forgatókönyvét és adok egy becslést, ami az én véleményemen alapul. Tehát ha felírsz nekem egy ilyen forgatókönyvet, én felírok neked 12 evolúciós forgatókönyvet. Hozzávetőlegesen.
2011. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 josek válasza:
hülye kérdés,, miért irnák le sorba amikor fingjuk sincs azokrol a dögökröl, csatolj mellé képet ugy egyszerübb
2011. aug. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát pedig elég ismertek ezek. Pláne a plesiosaurus, az ammonites, és a troodon. A t.rex-ről ne is beszéljünk. De akkor jó.

Pacyrhinosaurus: [link]

Troodon(melette az állítólagos leszármazott ami szerintem túl emberszerű, a neve dinosauroid) [link]

coelurosaurus: [link]

hypsilophodon: [link]

Abelisaurus(majungatholus): [link]

Quetzalcoatlus: [link]

pliosaurus: [link]

Hainosaurus: [link]

tollas t.rex: [link]

2011. aug. 12. 10:54
 9/15 A kérdező kommentje:

És mostmár komolyan szeretnékértelmes választ nem csupa hisztit pl: Nemtom, hogy néz ki.Rosszúl van leírva.

Ne hisztizzetek hanem válaszoljatok.

2011. aug. 12. 10:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha végignézed őket,a válasz igen egyszerű,mindegyik állat kapásból hasonlít vmelyik ma élő emlősállatra,madár,kenguru,orrszarvú,krokodil és így tovább,amelyikbe belekukkantottam.Szerintem ezen állatokká fejlődtek volna az evolúció során,csak mondjuk nagyobbak lettek volna.Nagyon nagy lehetőségek azért nincsenek,egy madár szerű dínóból nem lesz elefánt pl.Legfeljebb igen nagyok maradtak volna,főleg ha nincs ember.
2011. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!