Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Igaz hogy a kutyák megérzik a...

Igaz hogy a kutyák megérzik a szerelem hormonját és ez nagyon büdi nekik?

Figyelt kérdés
Most pl. ha én szerelmes vagyok és a testem elkezd feromonokat és dopamint termelni ez a kutyámnak vissza taszító lesz és mondjuk nem fog oda jönni hozzám hogy megsimogathassam??

2015. aug. 4. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
"Szerelem feromonja" pff. Jézusom micsoda butaság.... ki talál ki ilyet? És ki hiszi el?
2015. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik kutya mondta el, hogy büdinek érzi???
2015. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy egy ilyen hülyeséget benyalsz?
2015. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valóban feromont termelünk és hatással van a másik nemre. Viszont egyáltalán nem tűnt eddig fel, hogy a kutyákat ez zavarná. Könnyen lehet, hogy érzik, de nem fog emiatt kerülni. Az izzadtság sokkal intenzívebb, nem beszélve arról, amikor kiszökik a galamb...
2015. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 K0610 válasza:
Ez hülyeség. Nyugi, a kutyád akkor is szeretni fog és oda fog menni hozzád, ha szerelmes vagy :D
2015. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!