Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Télleg ha emberhúst eszik...

Télleg ha emberhúst eszik valaki annak remeg a keze? Éli könyvében Denzel Washington mondta.

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most vacsiztam és remeg a kezem. Pedig zöldséges melegszendvics volt...:)
2010. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy igaz lenne, csak abban az esetben, ha az adott illetőt, nagyon megviseli, de például ha nem tud róla, nem lenne különbség bármilyen másik hús és emberhús közt.
2010. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem alapból, úgy remeg a kezem mint aki 10 éve tűzszerész de nem ettem még embert
2010. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Csak nyárlag remeg emiatt, télleg nem.

Télleg csak azért remeg, mert hideg van.


Ha valaki emberhúst eszik, annak az a hátránya, hogy az illető összes létező betegségét első kézből megkapja.

Régen a szivacsos agyvelőgyulladás azért terjedt olyan jól a természeti népek között, mert ilyet is ettek.

Ahogy leszoktak erről, a betegség drasztikusan visszaszorult.

2010. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont előnye, hogy a fehérjék felépítése így a legkönnyebb, mert pontosan olyan arányban jutnak a szervezetbe az aminosavak, amilyenben szükség van rájuk. Nem csoda, hogy az állatvilágban viszonylag gyakori a kannibalizmus.
2010. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Igaz. A kuru btegség velejárója.
2010. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is mintha ezer éve tűzszerész lennék úgy remeg a kezem, mégsem ettem még emberhúst.


Ennek ellenére szerintem a trauma, meg a sokk miatt, hogy egy másik embertársát kell kannibál módjára megennie.

2011. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kuru betegség tünete. És igen, van köze a kannibalizmushoz.
2016. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!